LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Size
sr: Величина

en: Number
sr: Број

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: Text
sr: Текст

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Bottom
sr: Дно

en: Logo
sr: Лого
