LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Size
te: కొలత

en: Number
te: సంఖ్య

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Description field
te: వివరణ ఖాళీ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Summary
te: సారాశం

en: Top
te: పైన

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Attachment
te: జోడింపు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Address
te: చిరునామా

en: Table
te: పట్టిక

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
