LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Closed
th: ปิด

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Link
th: ลิงค์

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Text
th: ข้อความ

en: Email
th: อีเมล

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Logo
th: โลโก้

en: Off
th: ปิด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Mobile
th: มือถือ

en: Address
th: ที่อยู่

en: Table
th: ตาราง

en: Video
th: วีดีโอ

en: Website
th: เว็บไซต์

en: Grid
th: ตะแกรง
