LocalGov Paragraphs (2.6.3) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Closed
ast: Zarráu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: Number
ast: Númberu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Top
ast: Cimeru

en: Text
ast: Testu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Contact
ast: Contautu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Location
ast: Llugar

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Table
ast: Tabla

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
