LocalGov Paragraphs (2.6.3) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Closed
cs: Zavřená

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Size
cs: Velikost

en: Number
cs: Číslo

en: Quote
cs: Citace

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Top
cs: Nahoru

en: Icon
cs: Ikona

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Attachment
cs: Příloha

en: Email
cs: E-mail

en: Contact
cs: Kontakt

en: Bottom
cs: Dole

en: Off
cs: Vypnuto

en: Location
cs: Místo

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Table
cs: Tabulka

en: Button
cs: Tlačítko

en: Teasers
cs: Upoutávky

en: Caption
cs: Popisek

en: Link style
cs: Styl odkazu

en: Website
cs: Webová stránka

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Tabs
cs: Záložky

en: Grid
cs: Mřížka

en: Minimal
cs: Minimální

en: Title link
cs: Název jako odkaz
