LocalGov Paragraphs (2.6.3) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Closed
fi: Suljettu

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Size
fi: Koko

en: Number
fi: Numero

en: Quote
fi: Lainaus

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Description field
fi: Kuvauskenttä

en: Default
fi: Oletus

en: Background
fi: Tausta

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Icon
fi: Ikoni

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Text
fi: Teksti

en: Attachment
fi: Liite

en: Promoted
fi: Nostettu

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Off
fi: Pois päältä

en: Location
fi: Sijainti

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Table
fi: Taulukko

en: Button
fi: Nappi

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Link style
fi: Linkin tyyli

en: Documents
fi: Dokumentit

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Featured
fi: Esitelty

en: Header text
fi: Ylätunnisteen teksti

en: Minimal
fi: Minimaalinen

en: Title link
fi: Otsikkolinkki
