LocalGov Paragraphs (2.6.3) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Size
hr: Veličina

en: Number
hr: Broj

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Description field
hr: Polje opisa

en: Default
hr: Zadano

en: Background
hr: Pozadina

en: Summary
hr: Sažetak

en: Icon
hr: Ikona

en: Teaser
hr: Mamac

en: Text
hr: Tekst

en: Attachment
hr: Prilog

en: Promoted
hr: Promaknut

en: Email
hr: E-pošta

en: Contact
hr: Kontakt

en: Bottom
hr: Dno

en: Location
hr: Lokacija

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Table
hr: Tablica

en: Button
hr: Gumb

en: Teasers
hr: Sažeci

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Grid
hr: Mreža

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Minimal
hr: Minimalno
