LocalGov Paragraphs (2.6.3) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Closed
ku: داخراوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Size
ku: قەبارە

en: Number
ku: ژمارە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Text
ku: دەق

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Location
ku: شوێن

en: Table
ku: خشتە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Minimal
ku: کەمترین
