LocalGov Paragraphs (2.6.3) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Size
ne: आकार

en: Link
ne: लिङ्क

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: URL
ne: यूआरएल

en: Text
ne: अक्षर

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Logo
ne: ब्याज

en: Location
ne: स्थान

en: Table
ne: तालिका

en: Button
ne: बटन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Minimal
ne: न्यूनतम
