LocalGov Paragraphs (2.6.3) - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Closed
nl: Gesloten

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Size
nl: Grootte

en: Number
nl: Getal

en: Quote
nl: Citaat

en: Image
nl: Afbeelding

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Top
nl: Bovenaan

en: Icon
nl: Pictogram

en: Text
nl: Tekst

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: Email
nl: E-mail

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Off
nl: Uit

en: Location
nl: Locatie

en: Heading
nl: Koptekst

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Address
nl: Adres

en: Table
nl: Tabel

en: Button
nl: Knop

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Link style
nl: Link-stijl

en: Documents
nl: Documenten

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Grid
nl: Raster

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Minimal
nl: Minimaal

en: Title link
nl: Titelkoppeling

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Colour theme
nl: Themakleur

en: Striped
nl: Gestreept

en: Media item
nl: Media-item

en: (opens in a new window)
nl: (opent in een nieuw venster)
