LocalGov Paragraphs (2.6.3) - en to ru translation catalogue (57 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Closed
ru: Закрыто

en: On
ru: Вкл

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Size
ru: Размер

en: Number
ru: Число

en: Quote
ru: Цитата

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Description field
ru: Поле описания

en: Default
ru: По умолчанию

en: Background
ru: Фон

en: Summary
ru: Сводка

en: Top
ru: Вверху

en: Icon
ru: Иконка

en: Teaser
ru: Анонс

en: Text
ru: Текст

en: Attachment
ru: Вложение

en: Promoted
ru: На главной

en: Contact
ru: Контакт

en: Bottom
ru: Снизу

en: Logo
ru: Логотип

en: Off
ru: Выкл

en: Location
ru: Место

en: Heading
ru: Заголовок

en: Phone
ru: Телефон

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Address
ru: Адрес

en: Table
ru: Таблица

en: Button
ru: Кнопка

en: Teasers
ru: Анонсы

en: Caption
ru: Подпись

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Video
ru: Видео

en: Link style
ru: Вид ссылки

en: Website
ru: Вебсайт

en: Documents
ru: Документы

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Grid
ru: Сетка

en: Featured
ru: Популярное

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Background image
ru: Фоновое изображение

en: Accordion
ru: Аккордеон

en: Header text
ru: Текст заголовка

en: Minimal
ru: Минимальный

en: Boxes
ru: Боксы

en: Title link
ru: Заголовок ссылки

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Padding Top
ru: Внутренний отступ Сверху

en: Padding Bottom
ru: Внутренний отступ Снизу

en: Currently open!
ru: Сейчас открыто!

en: Currently closed
ru: Сейчас закрыто

en: Media item
ru: Элемент мультимедиа
