LocalGov Paragraphs (2.6.3) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Image
se: Govva

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Text
se: Teaksta

en: Attachment
se: Mielddus

en: Video
se: Filbma
