LocalGov Paragraphs (2.6.3) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Closed
sv: Stängd

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Size
sv: Storlek

en: Number
sv: Tal

en: Quote
sv: Citera

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Description field
sv: Beskrivningsfält

en: Default
sv: Förvald

en: Background
sv: Bakgrund

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Top
sv: Överst

en: Icon
sv: Ikon

en: Teaser
sv: Ingress

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Promoted
sv: Visas på startsidan

en: Email
sv: E-post

en: Contact
sv: Kontakt

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Logo
sv: Logotyp

en: Off
sv: Av

en: Location
sv: Plats

en: Heading
sv: Rubrik

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Table
sv: Tabell

en: Button
sv: Knapp

en: Teasers
sv: Förhandstittar

en: Caption
sv: Bildtext

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Link style
sv: Stil på länk

en: Website
sv: Webbplats

en: Documents
sv: Dokument

en: Tabs
sv: Flikar

en: Grid
sv: Rutnät

en: Featured
sv: Framhävd

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Body text
sv: Brödtext

en: Title link
sv: Länktitel

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Media item
sv: Mediaobjekt
