LocalGov Paragraphs (2.6.3) - en to ta translation catalogue (37 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Size
ta: அளவு

en: Number
ta: எண்

en: Quote
ta: மேற்கோள் காட்டு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Description field
ta: விளக்கம் துறை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Top
ta: மேல்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Text
ta: உரை

en: Attachment
ta: இணைப்பு

en: Promoted
ta: மேம்பட்டது

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Off
ta: இல்லை

en: Location
ta: இடம்

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Button
ta: விசை

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Grid
ta: கட்டம்

en: Featured
ta: சிறப்பானவை

en: Minimal
ta: குறைந்தது

en: Title link
ta: தலைப்பு இணைப்பு
