LocalGov Paragraphs (2.5.7) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Closed
az: Bağlıdır

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Size
az: Ölçü

en: Number
az: Rəqəm

en: Image
az: Şəkil

en: Description field
az: Təsvir sahəsi

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Icon
az: İconka

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Attachment
az: Qoşma

en: Contact
az: Kontakt

en: Bottom
az: Aşağı

en: Logo
az: loqo

en: Off
az: Söndürülüb

en: Location
az: Məkan

en: Heading
az: Başlıq

en: Table
az: Cədvəl

en: Button
az: Düymə

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Tabs
az: Tablar

en: Grid
az: Cədvəl
