LocalGov Paragraphs (2.6.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ
