LocalGov Publications (1.0.15) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Book
ast: Llibru

en: Default
ast: Predefiníu

en: Text
ast: Testu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu
