LocalGov Publications (1.0.15) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Book
az: kitab

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text
az: Mətn

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Custom text
az: Fərdi mətn

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: No books available.
az: Əlçatan kitab yoxdur.
