LocalGov Publications (1.0.15) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Book
be: Падшыўка

en: Default
be: Прадвызначана

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Banner
be: Банэр

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Apply
be: Ужыць

en: No books available.
be: Няма даступных кніг
