LocalGov Publications (1.0.15) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Image
bn: ছবি

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Book
bn: বই

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: No books available.
bn: কোন বই নেই।
