LocalGov Publications (1.0.15) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: On
fa: روشن

en: Last Updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Book
fa: کتاب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: URL
fa: نشانی

en: Text
fa: متن

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: Documents
fa: اسناد

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Custom text
fa: متن سفارشی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: No books available.
fa: هیچ کتابی در دسترس نیست.

en: Asc
fa: صعودی

en: Entity Reference
fa: ارجاع موجودیت
