LocalGov Publications (1.0.15) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Reset
is: Tómstilla

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Book
is: Bók

en: Default
is: Standard

en: Text
is: Tekstur

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: No books available.
is: Ongar bøkur tøkar.
