LocalGov Publications (1.0.15) - en to fr translation catalogue (30 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: On
fr: Activé

en: Last Updated
fr: Dernière mise à jour

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Book
fr: Livre

en: Default
fr: Par défaut

en: Text
fr: Texte

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Off
fr: Désactivé

en: Published
fr: Publié

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Banner
fr: Bannière

en: Sort by
fr: Trier par

en: Updated date
fr: Date de mise à jour

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Custom text
fr: Texte personnalisé

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Published date
fr: Date de publication

en: No books available.
fr: Aucun livre disponible.

en: Edit order and titles
fr: Modifier l'ordre et les titres
