LocalGov Publications (1.0.15) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Book
he: ספר

en: Default
he: ברירת מחדל

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Banner
he: באנר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Documents
he: מסמכים

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Published date
he: תאריך פרסום

en: No books available.
he: אין ספרים זמינים.

en: Asc
he: סדר עולה

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות

en: Edit order and titles
he: עריכת סדר וכותרות
