LocalGov Publications (1.0.15) - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: On
ja: オン

en: Last Updated
ja: 最終更新

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Book
ja: ブック

en: Default
ja: デフォルト

en: Text
ja: テキスト

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Off
ja: オフ

en: Published
ja: 掲載

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Banner
ja: バナー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Updated date
ja: 更新日時

en: Documents
ja: ドキュメント

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Publication
ja: 公表

en: Custom text
ja: 独自のテキスト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Published date
ja: 公開日時

en: No books available.
ja: ブックはありません。

en: Asc
ja: 昇順

en: Entity Reference
ja: エンティティ参照

en: Edit order and titles
ja: 順序やタイトルを編集する
