LocalGov Publications (1.0.15) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: No books available.
km: មិន​មាន​សៀវ​ភៅ​ទេ ។
