LocalGov Publications (1.0.15) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: No books available.
ku: هیچ پەڕتووکێک نییە.
