LocalGov Publications (1.0.15) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Book
mr: पुस्तक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Text
mr: अक्षर

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
