LocalGov Publications (1.0.15) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Book
nl: Boek

en: Default
nl: Standaard

en: Text
nl: Tekst

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Documents
nl: Documenten

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publications
nl: Publicaties

en: Publication
nl: Publicatie

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Published date
nl: Publiceerdatum

en: No books available.
nl: Geen boeken beschikbaar.

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: Edit order and titles
nl: Volgorde en titels bewerken
