LocalGov Publications (1.0.15) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Image
ps: انځور

en: Book
ps: کتاب

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
