LocalGov Publications (1.0.15) - en to pt translation catalogue (36 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: On
pt: Habilitado

en: Last Updated
pt: Última Atualização

en: Reset
pt: Redefinir

en: Image
pt: Imagem

en: Go to previous page
pt: Ir para a página anterior

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Book
pt: Livro

en: Default
pt: Padrão

en: Text
pt: Texto

en: All
pt: Tudo

en: Block
pt: Bloco

en: Page
pt: Página

en: Off
pt: Desligado

en: Published
pt: Publicado

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Updated date
pt: Data de atualização

en: Documents
pt: Documentos

en: ‹ Previous
pt: ‹ Voltar

en: Next ›
pt: Avançar ›

en: Apply
pt: Aplicar

en: Publications
pt: Publicações

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Publication
pt: Publicação

en: Custom text
pt: Texto personalizado

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Published date
pt: Data de publicação

en: No books available.
pt: Não há livros disponíveis.

en: Asc
pt: Ascendente

en: Edit order and titles
pt: Editar ordem e títulos
