LocalGov Publications (1.0.15) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Book
ro: Carte

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Updated date
ro: Data actualizării

en: Documents
ro: Documente

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Custom text
ro: Text personalizat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Published date
ro: Data publicării

en: No books available.
ro: Nu există cărți disponibile.

en: Asc
ro: Ascendent

en: Entity Reference
ro: Referință entitate

en: Edit order and titles
ro: Editează ordinea și titlurile
