LocalGov Publications (1.0.15) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: On
tr: Açık

en: Last Updated
tr: Son Güncellenme

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Book
tr: Kitap

en: Default
tr: Varsayılan

en: Text
tr: Metin

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Updated date
tr: Güncelleme tarihi

en: Documents
tr: Belgeler

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Custom text
tr: Özel metin

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: No books available.
tr: Hiç bir kitap mevcut değil.

en: Asc
tr: Artan

en: Entity Reference
tr: Varlık Referansı

en: Edit order and titles
tr: Sıralamayı ve başlıkları düzenle
