LocalGov Publications (1.0.15) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: On
vi: Bật

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Image
vi: Ảnh

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Default
vi: Mặc định

en: Text
vi: Văn bản

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Off
vi: Tắt

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Updated date
vi: Ngày cập nhật

en: Documents
vi: Tài liệu

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: No books available.
vi: Không tìm thấy sách nào.

en: Asc
vi: Tăng dần
