LocalGov Publications (1.0.17) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: Image
bs: Slika

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Book
bs: Knjiga

en: Text
bs: Tekst

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu
