LocalGov Publications (1.0.17) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: On
pl: Włączony

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Image
pl: Obraz

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Book
pl: Książka

en: Text
pl: Tekst

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Banner
pl: Baner

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Documents
pl: Dokumenty

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Publication
pl: Publikacja

en: Published date
pl: Data publikacji

en: No books available.
pl: Brak książek.

en: Edit order and titles
pl: Edycja kolejności i tytułów
