LocalGov Publications (1.0.17) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Image
te: బొమ్మ

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Book
te: పుస్తకం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›
