LocalGov Publications (1.0.19) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: On
ht: Ouvè

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›
