LocalGov Publications (1.0.19) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: On
pt: Ligado

en: Go to previous page
pt: Regressar à página anterior.

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Off
pt: Desligado

en: Published
pt: Publicado

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Banner
pt: Faixa

en: ‹ Previous
pt: ‹ Anterior

en: Next ›
pt: Seguinte ›

en: No books available.
pt: Não existem livros disponíveis

en: Edit order and titles
pt: Editar a ordem e os títulos.
