LocalGov Publications (1.1.0) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: On
af: Op

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Book
af: Boek

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
