LocalGov Publications (1.1.0) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Book
bg: Книга

en: Default
bg: По подразбиране

en: Text
bg: Текст

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Apply
bg: Търси
