LocalGov Publications (1.1.0) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་
