LocalGov Publications (1.1.0) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Book
el: Βιβλίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Text
el: Κείμενο

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Documents
el: Έγγραφα

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Custom text
el: Προσαρμοσμένο κείμενο

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: No books available.
el: Δεν υπάρχουν βιβλία διαθέσιμα

en: Asc
el: Αύξ

en: Edit order and titles
el: Επεξεργασία σειράς και τίτλων
