LocalGov Publications (1.1.0) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Book
et: Raamat

en: Default
et: Vaikimisi

en: Text
et: Tekst

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Banner
et: Bänner

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: No books available.
et: Raamatud puuduvad.

en: Asc
et: Kasvav

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Edit order and titles
et: Muuda järjestust ja pealkirju
