LocalGov Publications (1.1.0) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Book
eu: Liburua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Text
eu: Testua

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Publications
eu: Argitalpenak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Publication
eu: Argitalpena

en: Custom text
eu: Testu pertsonalizatua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: No books available.
eu: Ez dago libururik eskuragarri.

en: Asc
eu: Goraka
