LocalGov Publications (1.1.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Book
ga: Leabhar

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Publications
ga: Foilseacháin

en: Publication
ga: Foilseachán
