LocalGov Publications (1.1.0) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: On
gl: Activo

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Book
gl: Libro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Text
gl: Texto

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Documents
gl: Documentos

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Custom text
gl: Texto personalizado

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: No books available.
gl: Non hai libros dispoñibles.
