LocalGov Publications (1.1.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: On
gu: ચાલુ

en: Book
gu: પુસ્તક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો
