LocalGov Publications (1.1.0) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: On
hr: Uključi

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Book
hr: Knjiga

en: Default
hr: Zadano

en: Text
hr: Tekst

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Apply
hr: Primjeni

en: Custom text
hr: Proizvoljni tekst

en: No books available.
hr: Nema dostupnih knjiga.

en: Asc
hr: Uzlazno
