LocalGov Publications (1.1.0) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: On
hu: Be

en: Last Updated
hu: Utoljára módosítva

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Book
hu: Könyv

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: URL
hu: Webcím

en: Text
hu: Szöveg

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Publications
hu: Közlemények

en: Offset
hu: Eltolás

en: Custom text
hu: Egyéni szöveg

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Published date
hu: Közzétételi dátum

en: No books available.
hu: Nincs elérhető könyv.

en: Asc
hu: Növ

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás

en: Edit order and titles
hu: Sorrend és címek szerkesztése
